Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-assist yüksek lisans başvurusu lise diploması

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ionursevin

Uni-assist yüksek lisans başvurusu lise diploması

Mesaj gönderen ionursevin » Çrş Tem 01, 2020 9:56 am

Merhaba arkadaşlar,
Almanya'da yüksek lisans için 5 tane farklı bölüme başvurdum farklı üniversitelerde. Asıl gitmek istediğim üniversitelerin son başvuru tarihi dündü. Ben 1 ay önce tüm belgelerimi çevirisini yaptırıp apostil yaptırdıktan sonra uni assist'e gönderdim. Dün de online belgeleri son kez kontrol etmek istediğim. Daha doğrusu yanlış isimle yükleme yapmamak için kontrol ettim. Lise belgemi'i çevirisini yaptırıp apostil yaptırdıktan sonra göndermiştim kağıt olarak ama dün çeviride eksik kısımların olduğunu fark ettim.

Belgede güvenlik kodu da dahil olmak üzere bir çok bilgi mevcutken maalesef not ortalamam, aldığım yabancı dil ve eğitim süresi kısımları çevirmen tarafından boş bırakılmış Bugün uni-assist'i aramayı düşünüyorum. Deadline de geçti ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce büyük bir sorun olur mu bu? Belgenin türkçesi de vardı.

ionursevin

Re: Uni-assist yüksek lisans başvurusu lise diploması

Mesaj gönderen ionursevin » Cmt Ağu 22, 2020 9:27 pm

Sorun olmadı arkadaşlar.