Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Aachen Universitesi Makine Muhendisligi icin

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Mkadir

Mesaj gönderen Mkadir » Pzt May 31, 2010 2:12 am

Merhabalar.Ben Tr\'de iki yillik makine bolumunden mezun olmak uzereyim.Ortalamam 3.1 olacak.Aachen unide Makine muhendisligi okumak istiyorum.Almancam sifir ingilizcem orta seviyede.Once uninin dil kursuna kayit yapip sora okula basvurma gibi bi sansim varmi?

Mkadir

Mesaj gönderen Mkadir » Sal Haz 01, 2010 2:14 am

peki hangi universiteyi tavsiye edersiniz?Makine muhendisligi icin.birde asiri zorlanmadan bitirebilecegim bir universite olmali

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Haz 02, 2010 3:48 am

Rankingleri biraz arastir,Almanya\'da hangi universitelerin siralamada zirveyi oynadiklarini gor daha sonra buna gore hemen hemen her sehirde universite var istedigini secebilirsin..

Mkadir

Mesaj gönderen Mkadir » Prş Haz 03, 2010 1:22 am

ya soyle bi olayim var.diplomam agustosda geciyor elime.yani basvuruyu kacirdigim icin ekim gibi gelip subat-marta kadar dil kursuna gitmeyi dusunuyorum.bu arada yaz somestiri icin uni dil kursuna kayit yapmayi dusunuyorum.bu en mantiklisi olur heralde?