Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Şartlı kabul ve eğitim danışmanlığı

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Sunless

Şartlı kabul ve eğitim danışmanlığı

Mesaj gönderen Sunless » Sal May 26, 2020 2:44 pm

Herkese merhabalar arkadaslar birkac sorum olucak umarim birileri yardim edebilir bana.Eylul ayinda sartli kabul basvurusu yapmayi dusunuyorum ve suan almanca seviyem a1 vizeden gecmem icin dil seviyem en az kac olmasi lazim bir de danismanlik firmalarindan bazilari 2000 euro para istediler basvurular icin cok pahali geldi bana onerebileceginiz bir danismanlik firmasi var mi? Cevaplarsaniz cok minnettar kalirim :)

Computer_Berkay

Re: Şartlı kabul ve eğitim danışmanlığı

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal May 26, 2020 3:25 pm

Sunless yazdı: Sal May 26, 2020 2:44 pm Herkese merhabalar arkadaslar birkac sorum olucak umarim birileri yardim edebilir bana.Eylul ayinda sartli kabul basvurusu yapmayi dusunuyorum ve suan almanca seviyem a1 vizeden gecmem icin dil seviyem en az kac olmasi lazim bir de danismanlik firmalarindan bazilari 2000 euro para istediler basvurular icin cok pahali geldi bana onerebileceginiz bir danismanlik firmasi var mi? Cevaplarsaniz cok minnettar kalirim :)
Gurkan abi var ya physiker Sitede onunla iletisime gecin size yardimci olacaktir.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

magicpig

Mesaj gönderen magicpig » Sal May 26, 2020 5:30 pm

Kesinlikle Gürkan beyle görüşün. Aylardır görüşmediğim danışmanlık firması kalmadı, hiçbir şey bildikleri yok; üstelik akıl almaz ücretler istiyorlar.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal May 26, 2020 5:45 pm

Kesinlikle Gürkan bey den başka seçeneğiniz olmasın en gerçekçi en sağlam danışmanlık firması deutschstudent.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Sunless

Mesaj gönderen Sunless » Çrş May 27, 2020 2:56 pm

Teşekkür ederim cevaplarınız için iletişime geçiceğim