Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Türkiyede garantör yapmak.

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
sametbasli

Türkiyede garantör yapmak.

Mesaj gönderen sametbasli » Pzr May 17, 2020 4:08 pm

Merhabalar . daha önce garantör olarak türkiyede ailesini gösteren varmı .bu şekilde yapmayı düşünüyorum.acaba sorun yaşar mıyım tecrübesi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim

Computer_Berkay

Re: Türkiyede garantör yapmak.

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzr May 17, 2020 4:38 pm

sametbasli yazdı: Pzr May 17, 2020 4:08 pm Merhabalar . daha önce garantör olarak türkiyede ailesini gösteren varmı .bu şekilde yapmayı düşünüyorum.acaba sorun yaşar mıyım tecrübesi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim
Turkiyeden aile garantor olamaz Almanyada belli sartlari saglayan kisiler garantor olabilir kisi ayni eyalette bulunma veya akraba olmasi sart degil.Deutschstudent sitesinde yine garantorle ilgili bilgiler mevcuttur
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

duisburger

Re: Türkiyede garantör yapmak.

Mesaj gönderen duisburger » Pzt May 18, 2020 8:39 am

sametbasli yazdı: Pzr May 17, 2020 4:08 pm Merhabalar . daha önce garantör olarak türkiyede ailesini gösteren varmı .bu şekilde yapmayı düşünüyorum.acaba sorun yaşar mıyım tecrübesi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim
Türkiye den garantör kabul edilmiyor.