Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Eşit ağırlık öğrenicilerine yardım ağı

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mustafa06

Eşit ağırlık öğrenicilerine yardım ağı

Mesaj gönderen mustafa06 » Prş May 14, 2020 10:46 pm

Merhaba,lise eşit ağırlık öğrencisiyim. Bu konuyu ayrıntılı olarak hiçbir yerde akıl verecek şekilde bulamadığımı belirtmek isterim. Eşit ağırlık öğrenciler için en uygun üniversiteler hangileridir? Almanya'da iş yelpazesi en geniş bölümler nelerdir? İşletme,ekonomi,iktisat bölümleri değer görüyor mu? Aklımda ufak tefek fikirler bulunsa da sizlerin tecrübe ve fikirlerinize ihtiyacım var ve benim gibi birçok arkadaşın da bu bilgilere ihtiyacı var. Konu ile ilgili fikri,tecrübesi olan arkadaşlar yardımda bulunmalarını rica ediyorum. Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkür ederim.

mustafa06

Re: Eşit ağırlık öğrenicilerine yardım ağı

Mesaj gönderen mustafa06 » Prş May 14, 2020 11:04 pm

Sorularım çok düz fakat bunların bile cevaplarını göremedim internette. Gidiş şekillerini, şartlı kabul veren üniversiteleri, kabul için yapılması gerekenlerde dahil kılavuza ihtiyacımız var. Böyle bir süreçte ne yapmamız gerekiyor. Bunları tecrübelemiş arkadaşların yardımları sayesinde geniş bir kitle fikir sahibi olsun istiyorum. Hep sayısallara yönelik başlıklar var. Mühendislik, yazılımcılık vs.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr May 17, 2020 3:10 pm

Sorular düz degil aslinda da daha farkli. Yani büyüyünce ne olayim gibi olmus. Asagidaki linkte yazanlari okursan kafanda daha net birseyler olusur:

https://www.deutschstudent.com/portfoli ... ing-nedir/
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

mustafa06

Mesaj gönderen mustafa06 » Cum May 29, 2020 1:59 am

sizinle nasıl iletişime geçebilirim hocam ?