Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

0 Almanca ile Informatik

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Computer_Berkay

0 Almanca ile Informatik

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal Şub 25, 2020 7:08 pm

Almanyada 0 almanca ile sartli kabul veren uniler hangileridir ozellikle informatik lisans icin
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

elasticsocks

Re: 0 Almanca ile Informatik

Mesaj gönderen elasticsocks » Pzr Ara 06, 2020 5:15 am

Computer_Berkay yazdı: Sal Şub 25, 2020 7:08 pm Almanyada 0 almanca ile sartli kabul veren uniler hangileridir ozellikle informatik lisans icin
hocam selam, kabul alabildiniz mi bir okuldan? Eğer aldıysanız kabul aşamasında hangi özelliklerinize daha çok dikkat ettiler? Ve dil konusu sizce halledilebilir mi Almanyadaki kurslarla bende de 0 almanca var çünkü.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzr Ara 06, 2020 8:55 am

elasticsocks yazdı: Pzr Ara 06, 2020 5:15 am hocam selam, kabul alabildiniz mi bir okuldan? Eğer aldıysanız kabul aşamasında hangi özelliklerinize daha çok dikkat ettiler? Ve dil konusu sizce halledilebilir mi Almanyadaki kurslarla bende de 0 almanca var çünkü.
Cevap bekliyoruz henuz cevap gelmedi :)

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzr Ara 06, 2020 5:22 pm

Saçma sapan sorular. Ingilizce eğitim veren bir üniden kabul alirsan vize alirsin tabi ingilizcen yetiyorsa. 0 almanca ile sartli kabul alirsan zaten vize alamazsin (Tabi saglam bir portföyün yoksa) Forumda ayni sorular cokcs kez soruldu. Buranin vatandasi oldugum icin vize gibi bir derdim olmadi. Ama ben bile arastirmadan karsima cikan yazilari okuyarak bunlari ögrendiysem senin hayli hayli bulabilmen lazim.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzr Ara 06, 2020 5:41 pm

dabadee yazdı: Pzr Ara 06, 2020 5:22 pm Saçma sapan sorular. Ingilizce eğitim veren bir üniden kabul alirsan vize alirsin tabi ingilizcen yetiyorsa. 0 almanca ile sartli kabul alirsan zaten vize alamazsin (Tabi saglam bir portföyün yoksa) Forumda ayni sorular cokcs kez soruldu. Buranin vatandasi oldugum icin vize gibi bir derdim olmadi. Ama ben bile arastirmadan karsima cikan yazilari okuyarak bunlari ögrendiysem senin hayli hayli bulabilmen lazim.
Kardes vize ilgili soru sormamis ki zaten kabul ile alakali sormus nie bu kadar parladin ki? :)

Ozlmertn1

Mesaj gönderen Ozlmertn1 » Pzr Ara 06, 2020 7:52 pm

Wuppertal, Bremen uni. alıyor diye biliyorum.

hanzas

Mesaj gönderen hanzas » Pzr Ara 06, 2020 8:58 pm

Ozlmertn1 yazdı: Pzr Ara 06, 2020 7:52 pm Wuppertal, Bremen uni. alıyor diye biliyorum.
Bremen A1 ile şartlı kabul veriyor bir süredir bildiğim kadarıyla.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzr Ara 06, 2020 9:00 pm

hanzas yazdı: Pzr Ara 06, 2020 8:58 pm Bremen A1 ile şartlı kabul veriyor bir süredir bildiğim kadarıyla.
Yok hayir oda 0 almanca ile halen.

elasticsocks

Mesaj gönderen elasticsocks » Pzt Ara 07, 2020 10:04 am

dabadee yazdı: Pzr Ara 06, 2020 5:22 pm Saçma sapan sorular. Ingilizce eğitim veren bir üniden kabul alirsan vize alirsin tabi ingilizcen yetiyorsa. 0 almanca ile sartli kabul alirsan zaten vize alamazsin (Tabi saglam bir portföyün yoksa) Forumda ayni sorular cokcs kez soruldu. Buranin vatandasi oldugum icin vize gibi bir derdim olmadi. Ama ben bile arastirmadan karsima cikan yazilari okuyarak bunlari ögrendiysem senin hayli hayli bulabilmen lazim.
hocam pardon ama size vizeyle alakalı soru sorduğumu hatırlamıyorum? ayrıca size zorla cevap verdirten de yok. soruyu okuyup geçebilirsiniz. karşınıza hep istediğiniz biçimde sorular gelemez. forumda olduğunuzu ve üslubunuza dikkat etmeyi unutmayın.

hanzas

Mesaj gönderen hanzas » Pzt Ara 07, 2020 10:44 am

Yazdıklarında bir yanlış yok ama verdiğin cevapların yarısı Almanya vatandaşı olmana bağlanıyor bir şekilde :lol: :lol: .

can_karayel

Mesaj gönderen can_karayel » Pzt Ara 07, 2020 3:18 pm

hanzas yazdı: Pzt Ara 07, 2020 10:44 am Yazdıklarında bir yanlış yok ama verdiğin cevapların yarısı Almanya vatandaşı olmana bağlanıyor bir şekilde :lol: :lol: .
:D :D :D

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Ara 07, 2020 5:25 pm

elasticsocks yazdı: Pzt Ara 07, 2020 10:04 am hocam pardon ama size vizeyle alakalı soru sorduğumu hatırlamıyorum? ayrıca size zorla cevap verdirten de yok. soruyu okuyup geçebilirsiniz. karşınıza hep istediğiniz biçimde sorular gelemez. forumda olduğunuzu ve üslubunuza dikkat etmeyi unutmayın.
45 uygun sonuç bulundu: "Sıfır almanca ile şartlı kabul"
search.php?keywords=S%C4%B1f%C4%B1r+alm ... submit=Ara