Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Şartlı Kabuldeki Zaman sorunu ve eksik belgeler

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
tunuzn

Şartlı Kabuldeki Zaman sorunu ve eksik belgeler

Mesaj gönderen tunuzn » Pzt Kas 04, 2019 10:55 pm

Merhabalar ben 12.sınıf öğrencisiyim elimde b1 goethe belgesi var ama ösym üniversite sınavı 20 temmuz gibi açıklanıyor ve yerleştirmeler ise 20 ağustos civarı tamamlandığı için burada kazandığım üniversiteye yerleşme belgesi eksik olacak

Sorum şu ki ;

ben eksik belgeleri 1 ay sonra verme hakkına sahip miyim bunsuz başvuru yapabilir miyim sonra vermek şartı ile ?

simgeserbetci

Re: Şartlı Kabuldeki Zaman sorunu ve eksik belgeler

Mesaj gönderen simgeserbetci » Sal Kas 05, 2019 1:10 pm

tunuzn yazdı: Pzt Kas 04, 2019 10:55 pm Merhabalar ben 12.sınıf öğrencisiyim elimde b1 goethe belgesi var ama ösym üniversite sınavı 20 temmuz gibi açıklanıyor ve yerleştirmeler ise 20 ağustos civarı tamamlandığı için burada kazandığım üniversiteye yerleşme belgesi eksik olacak

Sorum şu ki ;

ben eksik belgeleri 1 ay sonra verme hakkına sahip miyim bunsuz başvuru yapabilir miyim sonra vermek şartı ile ?
Merhaba eksik belge ile başvuru yapabilirsin ama başvurudan sonra 4 hafta içinde bu eksik evrağı konsolosluğa iletmek zorundasın