Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

0 dan Almanca

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mhonix

0 dan Almanca

Mesaj gönderen mhonix » Çrş Eki 30, 2019 7:31 pm

Merhaba ben bu sene evde kendim çalışıp goethe de B1 veya A2 sertifikası almaya çalışıcam nasıl çalışmalıyım yardım edebilecek var m ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Re: 0 dan Almanca

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Eki 31, 2019 2:25 am

Internetteki platformlari kullanmalisin. Goethe'nin sitesine baktin mi ? Daha önceden cikmis sinav sorularini vs arayabilirsin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

alihan92

Mesaj gönderen alihan92 » Çrş Kas 06, 2019 8:38 pm

mhonix yazdı: Çrş Eki 30, 2019 7:31 pm Merhaba ben bu sene evde kendim çalışıp goethe de B1 veya A2 sertifikası almaya çalışıcam nasıl çalışmalıyım yardım edebilecek var m ?
Almanca'ya 0 dan baslayacaksan Sedat Ünver'in Almanya Aile Birleşimi Almanca Sınavı Hazırlık Kitabı'ni edinebilirsin. A2 ve B1 evde calisarak edinilebilecek sertifikalar. Ben de zamaninda bu sekilde almistim. Goethe'nin kurslarda kullandigi kitaplari edinebilirsin konu eksigin kalmamasi icin. Bu kitaplar Klett'in Netzwerk kitaplari idi sanirim. Konulari isledikce anlamadigin konulari internet yardimiyla türkce aratarak ilgili konulari defterine not edersen bilgilerin daha iyi pekisir. Tüm seviyeleri bu kitaplar ve bu yöntemler ile calisabilirsin. B1 sinavina calisirken bunlara ek olarak bol deneme sinavi cozmelisin. Fit fürs Zertifikat B1 isimli kitabi (rengi dahi hala aklimda sari kapakli kitap :) ) ve Hueber yayinevinden B1 icin 15 deneme sinavi iceren kitabi tavsiye ederim.Ayrica zamaninda B1 Goethe sinavini forumda baya detayli konusmustuk, arama yaparsan oradaki bilgilere de ulasabilirsin.

Uzun bir aradan sonra tekrardan forumda olmak gercekten güzel, eskilere selam, yenilere bol sans:)

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Cum Kas 08, 2019 12:50 am

Ingilizcen varsa KESINLIKLE türkçe kaynak önermem.
Deutsch als Fremdsprache a1-b2 bu iyi kitap.