Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yatay geçiş

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
pelin12

Yatay geçiş

Mesaj gönderen pelin12 » Pzr Eki 27, 2019 11:08 pm

merhaba arkadaşlar , ben şuan Kaunas’da havacılık mühendisliği birinci sınıf öğrencisiyim Almanya’ya yatay geçiş yapmak istiyorum,bölümümü bile değiştirebilirim.Ama nasıl yapabilirim bilemiyorum.Not ortalamam en az kaç olmalı,ne zaman geçiş yapabilirim?bir de Türkiye’deki üniversite sınavında yaptığım sıralamanın bir önemi var mı yoksa direk bu üniversitedeki notlarıma mı bakacaklar?Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü gerçekten Almanya’da okumayı çok istiyorum

duisburger

Re: Yatay geçiş

Mesaj gönderen duisburger » Pzr Eki 27, 2019 11:20 pm

pelin12 yazdı: Pzr Eki 27, 2019 11:08 pm merhaba arkadaşlar , ben şuan Kaunas’da havacılık mühendisliği birinci sınıf öğrencisiyim Almanya’ya yatay geçiş yapmak istiyorum,bölümümü bile değiştirebilirim.Ama nasıl yapabilirim bilemiyorum.Not ortalamam en az kaç olmalı,ne zaman geçiş yapabilirim?bir de Türkiye’deki üniversite sınavında yaptığım sıralamanın bir önemi var mı yoksa direk bu üniversitedeki notlarıma mı bakacaklar?Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü gerçekten Almanya’da okumayı çok istiyorum

Kaunas daki üniversiteyi öss sinavlarina giripmi kazandiniz?

pelin12

Re: Yatay geçiş

Mesaj gönderen pelin12 » Pzr Eki 27, 2019 11:34 pm

duisburger yazdı: Pzr Eki 27, 2019 11:20 pm Kaunas daki üniversiteyi öss sinavlarina giripmi kazandiniz?
Hayır , yks sınavına girmiştim ama üniversite sınav sonucuna değilde okul notlarına bakarak değerlendirme yapmıştı.