Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Google Sertikifa

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
dabadee

Google Sertikifa

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Eki 21, 2019 12:16 am

Arkadaşlar internetten şöyle birşey buldum. Google tarafından dersleri tamamlıyorsunuz daha sonra sınava giriyorsunuz ve geçerseniz google'dan sertikifa sahibi oluyorsunuz. İncelemeniz için linki aşşağı attım. Bu sertikifa'yı alırsam almanyada herhangi bir yararı olurmu bana?
https://learndigital.withgoogle.com/dij ... gnEALw_wcB

duisburger

Re: Google Sertikifa

Mesaj gönderen duisburger » Pzt Eki 21, 2019 2:05 am

Inanilmaz birsey bence bu. Cern de falan is bulabilirsin.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Eki 21, 2019 2:40 am

duisburger yazdı: Pzt Eki 21, 2019 2:05 am Inanilmaz birsey bence bu. Cern de falan is bulabilirsin.
Dalga geçme sebebini anlayamadım. Sadece bu sertikifa'nın hiç bir faydası olurmu onu merak ettim. Bu forumda insanlar ile dalga geçmekten daha önemli şeyler yapabileceğine inanıyorum :)

Bilker

Mesaj gönderen Bilker » Pzt Eki 21, 2019 11:15 am

duisburger yazdı: Pzt Eki 21, 2019 2:05 am Inanilmaz birsey bence bu. Cern de falan is bulabilirsin.
O kadar hafif degil bence. Bunu basarabilen birine Merkel direk yardimcilik falan teklif edebilir ve veliahti olarak gösterir.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Eki 21, 2019 11:52 am

Bilker yazdı: Pzt Eki 21, 2019 11:15 am O kadar hafif degil bence. Bunu basarabilen birine Merkel direk yardimcilik falan teklif edebilir ve veliahti olarak gösterir.
Insanlar sertikifa toplayıp iş buluyor. Tabi benim böyle bir hedefim yok. Sadece internet üzerinden derslerdir, konferanslardır zaman buldukca böyle ufak tefek sertikifalar toplarsam. Çok ufak olsa bile belki "iyiki" dediğim bir noktası olur. Buna geleceğine yatırım yapmak denir. Tabi hata sizde değil. Sizin gibilere soran bende hata...

cmgns

Mesaj gönderen cmgns » Pzt Eki 21, 2019 12:20 pm

Neden dalga geçiyorsunuz anlamadım, insan gibi bir soru sorulmuş, insanların heveslerini kıran zavallılardan olmayın. Google herhangi bir katkı sağlamaz demeniz yeterli. İnsan gibi cevaplar vermeyecekseniz neden bu forumda gezinip millete cevaplar veriyorsunuz..

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Pzt Eki 21, 2019 12:45 pm

Yahu kardesim hemen alinma, takiliyoruz surda. Kirdiysam da özür dilerim. Ne okuyacagini bilmiyoruz belki alaninla ilgisiz bir sertifika programi. Almanya icin faydasi olurmu demisin, tam hangi noktada mesela onu da belirtmemisin. Sordugun sorunun icerigini tam olarak belirtseydin bu sekilde bir reaksiyon olusmazdi belki:)

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Eki 21, 2019 1:28 pm

duisburger yazdı: Pzt Eki 21, 2019 12:45 pm Yahu kardesim hemen alinma, takiliyoruz surda. Kirdiysam da özür dilerim. Ne okuyacagini bilmiyoruz belki alaninla ilgisiz bir sertifika programi. Almanya icin faydasi olurmu demisin, tam hangi noktada mesela onu da belirtmemisin. Sordugun sorunun icerigini tam olarak belirtseydin bu sekilde bir reaksiyon olusmazdi belki:)
Wirtschaftsinformatik düşünüyorum. Belki informatiğin başka altdallarıda olabilir. (Cyber security gibi)

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Eki 21, 2019 2:02 pm

Diğer sertikifa programları:
https://aws.amazon.com/tr/training/
https://www.simplilearn.com/
https://www.microsoft.com/en-us/learnin ... rview.aspx

Bu sistemde 800tl deneme kredisi veriyor. 12 aylık güzel bir makina kurabilirsiniz (denendi)
Bu sisteme çalıntı kredi kartları girip bedava makineler alıp satanlar var. Tabi bu yasal değil. Sistem ön ödemeli kart kabul etmiyor.
https://azure.microsoft.com/en-gb/free/ ... GwodPAIEiw

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Pzt Eki 21, 2019 2:27 pm

Halen ne icin almak istedigini belirtmemissin. Eger üniversitede kabul islemleri icin diyorsan etkisi %0 olur. Vize icin diyorsan en fazla %1. Ilerde is basvurusu icin diyorsan en fazla yine %1. Bunlarla zaman kaybedene kadar almanca ögren veya almancan iyiyse ingilizceni gelistir. Ne biliyim Java, C++ vs ögren.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Eki 21, 2019 2:57 pm

duisburger yazdı: Pzt Eki 21, 2019 2:27 pm Halen ne icin almak istedigini belirtmemissin. Eger üniversitede kabul islemleri icin diyorsan etkisi %0 olur. Vize icin diyorsan en fazla %1. Ilerde is basvurusu icin diyorsan en fazla yine %1. Bunlarla zaman kaybedene kadar almanca ögren veya almancan iyiyse ingilizceni gelistir. Ne biliyim Java, C++ vs ögren.
Alman vatandaşıyım ve okumak istediğim üniversiteler nc-frei. Bencede şuanlık zaman kaybı olur diye düşünüyorum.

b.bogazkesen

Mesaj gönderen b.bogazkesen » Çrş Eki 30, 2019 4:26 pm

madem alman vatandaşısın madem nc frei gireceğin bölümler o zaman c++ java öğrenmekten başka ne yapabilirsin

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Çrş Eki 30, 2019 5:29 pm

b.bogazkesen yazdı: Çrş Eki 30, 2019 4:26 pm madem alman vatandaşısın madem nc frei gireceğin bölümler o zaman c++ java öğrenmekten başka ne yapabilirsin
C# biliyorum. Sence c++, java öğrenmeliyim? C#'da geliştirdiğim yazılımları satıp iyi paralar yapıyorum. Youtube kanalımda ingilizce olarak dersler çekiyorum. Şuanda tüm projelerimi bırakıp java ve c++ öğrenmek mantıklımı olur yoksa c#'da iyice profosyonelleşmekmi bilmiyorum. Tavsiyen nedir?

b.bogazkesen

Mesaj gönderen b.bogazkesen » Çrş Eki 30, 2019 11:10 pm

Kanalın ismi ne eğer ilerledisen tabiki devam et ama Java ve c++ gerekecek ilerde