Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Computer Science & Master

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
onurbybk

Mesaj gönderen onurbybk » Çrş Nis 28, 2010 6:32 pm

Merhaba arkadaslar,

Trakya Universitesi Bilgisayar Muhendisligi bolumu ogrencisiyim. Lisans egitimimi bitirmeme 1 yil kadar kisa bir sure kaldi. Lisans egitimimin bitmesiyle birlikte Almanya\'da, bilgisayar bilimleri, yazilim muhendisligi, sistem muhendisligi ve ekonomi dalinda ingilizce egitim veren bir universitede yuksek lisans (master) egitimi almak istiyorum.

Benim gectigim yollardan daha once gecmis benim yasadiklarimi yasamis arkadaslar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ozellikle universite secimi konusunda buyuk yardimlarinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Nis 29, 2010 11:44 am

ilk olarak herhangi bir universiteden bir kabul almaya calisirsin.. en mantiklisi universite seciminde buraya gelip dsh veya testdaf sinavlarindan birini verdikten sonra universite secmek.

onurbybk

Mesaj gönderen onurbybk » Prş Nis 29, 2010 5:43 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
ilk olarak herhangi bir universiteden bir kabul almaya calisirsin.. en mantiklisi universite seciminde buraya gelip dsh veya testdaf sinavlarindan birini verdikten sonra universite secmek.[/quote]

Peki herhangi bir universiteden kabul almam icin yapmam gerekenler neler ? Daha dogrusu oncelikle nasil basvuru yapmam gerekiyor ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Nis 29, 2010 6:11 pm

Selamlar onurbybk siteye hosgeldin..Sormus oldugun soru cok genel ve defalarca cevapladigimiz turden..Bu tur sorulari herkesin tekrarlamamasi icin sabit konu basliklari olusturduk eger siteye biraz goz atarsan [ ozellikle TARTISMA FORUMLARI ve UNIVERSITELER-MAKELELER ] bu baslangic sorularina cozum bulabilirsin.