Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lisanstan sonra almanyaya gitmek

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Mustizz007

Lisanstan sonra almanyaya gitmek

Mesaj gönderen Mustizz007 » Prş Eki 17, 2019 11:08 am

Arkadaşlar öncelikle merhabalar bu siteye yeni katıldım ve daha önceden keşfetmediğim için pişmanım.
Ben şuanda inşaat mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim ailem ile görüştüm ve almanyada okumak ve hayatımı orada devam ettirmek istiyorum.Ailem burayı bitirip öyle gitmemi istiyor bende onları kırmak istemiyorum ve kendimi garantiye aldığımı bilmek içimi rahatlatıyor. Yalnız burayı bitirdikten sonra orada örneğin bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum burada tekrar sınava girip bilgisayar bölümünemi yazılmam gerekli yoksa inşaat mezunu olmamdan dolayı sıkıntı yapmazlarmı

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Lisanstan sonra almanyaya gitmek

Mesaj gönderen Physiker » Prş Eki 17, 2019 9:18 pm

Insaat mühendisligi bitirince, Almanya da direk bilgisayar mühendisligi icin basvuru yapabilirsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Mustizz007

Mesaj gönderen Mustizz007 » Prş Eki 17, 2019 11:26 pm

Çok teşekkür ederim sağolun

deutscha

Mesaj gönderen deutscha » Pzt Eki 21, 2019 10:01 am

Merhaba,

Daha önce sormus oldugum bir konuyla alakali bir baska soru yöneltecegim.

Türkiyede Hukuk fakültesini bitirdikten sonra Almanya‘ya gitmek istiyorum lisans icin. Ösym belgemle yerlestigim okulu sunup o bölüme es deger veya yakin alakali bir bölüme gitmek zorunda miyim ? Lys sinavinda mf sinavlarindan da puanlarim var ve mimarlik alaninda egitim görmek istiyorum. Bu durum mümkün mü?