Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kafam karıştı tercih etmemde yardımcı olun

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Euphrates

Kafam karıştı tercih etmemde yardımcı olun

Mesaj gönderen Euphrates » Cmt Eyl 07, 2019 12:09 pm

Merhabalar herkese.
Burada Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandım. Almanya da ya Mekatronik ya da Wirtschaftsingeniurwesen okumak istiyorum(Wing ağır basıyor). Sorum Wing üzerine Başvuracağım Uni de iki adet Wing bölümü var biri Wing+produktionstechnik diğeri de Wing -Elektrotechnik & Informationstechnik. Studienverlaufsplanları buraya bırakıyorum yardımcı olacaklar için

Studienverlaufsplan – Wirtschaftsingenieurwesen Elektrotechnik und Informationstechnik
https://www.dbs.uni-bremen.de/fileadmin ... _WiIng.pdf
Studienverlaufsplan - Wirtschaftsingenieurwesen Produktionstechnik
https://i.hizliresim.com/7BWnZ5.png

Bu arada ileride özellikle otomobil veya uçak sektöründe çalışmak istiyorum. Hangisini tercih etmem benim için daha iyi olabilir ?

eylull

Re: Kafam karıştı tercih etmemde yardımcı olun

Mesaj gönderen eylull » Çrş Kas 18, 2020 11:25 pm

merhaba bir gelişme oldu mu

benjamin21

Mesaj gönderen benjamin21 » Prş Kas 19, 2020 12:04 am

arkadaşlar biliyorum konuyla çoook alakasız olacak ama gerçekten birinden yardım almam gerek. Ben mi hiç bir yerde konu aç butonu göremiyorum, yoksa site sadece bazı üyelere mi konu açma hakkı veriyor. Hiç bir yerde kendim için bir konu açamıyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

eylull

Mesaj gönderen eylull » Prş Kas 19, 2020 12:15 am

ben de aynı durumdayım :(

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Prş Kas 19, 2020 12:24 am

benjamin21 yazdı: Prş Kas 19, 2020 12:04 am arkadaşlar biliyorum konuyla çoook alakasız olacak ama gerçekten birinden yardım almam gerek. Ben mi hiç bir yerde konu aç butonu göremiyorum, yoksa site sadece bazı üyelere mi konu açma hakkı veriyor. Hiç bir yerde kendim için bir konu açamıyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi?
Baslik acma demek istedin sanirim :) Forum ana sayfada Almanya da universite Almanyaya kadar vs. Yaziyor onlardan konuyla ait olani sec sonra sol ustte yeni baslik butonu goreceksin ordan sorunu veya onerilerini Konu acarak yazabilirsin baslikta.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

benjamin21

Mesaj gönderen benjamin21 » Prş Kas 19, 2020 12:40 am

gerçekten inanamıyorum, admine de 2 hafta önce mail atmıştım dönüş alamamıştım. çok sağolun.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Prş Kas 19, 2020 9:08 am

benjamin21 yazdı: Prş Kas 19, 2020 12:40 am gerçekten inanamıyorum, admine de 2 hafta önce mail atmıştım dönüş alamamıştım. çok sağolun.
Admin su an danismanlik disinda digerlerine pek bakmiyor ara verdi uzun bir ara veriyom adli baslikta okuyabilirsin
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering