Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kimya Bölümü

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
judasiscariot

Kimya Bölümü

Mesaj gönderen judasiscariot » Cmt Ağu 31, 2019 12:18 am

Merhaba herkese. Berlin'de kimya bölümü okumak istiyorum aklımda TU Berlin, FU Berlin ve Humboldt vardı fakat Humboldt'un fakültesi yaşayacağım yere uzak olduğu için o seçeneği eledim ve geri iki seçenek kaldı. Daha çok araştırma kısmında kalmak istiyorum bu yüzden üniversitenin araştırmalara verdiği değer önemli bir kriter. Kütüphane bakımından FU Berlin çok daha iyi olmasına rağmen anladığım kadarıyla TU Berlin'in araştırmaya verdiği önem daha fazla. FU Berlin'in sosyal alanlara daha ağırlık verdiğini okudum. Bu üniversitede Kimya okumak sizce mantıklı bir karar mı? Sizce hangi üniversiteyi neden tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Kimya Bölümü

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 01, 2019 2:08 pm

Ücünden de kabul alabilirsen eger TU Berlin tabiki daha iyi.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

judasiscariot

Mesaj gönderen judasiscariot » Pzr Eyl 01, 2019 5:44 pm

sağ ol

Ulas24

Mesaj gönderen Ulas24 » Cum Eki 04, 2019 4:33 am

Merhaba kardeşim bende burayı yenı keşfettim kimya mühendisliği mezunuyum yüksek lisans için berline gitmeyi düşünüyorum dediğin üniversiteler için şartlar nelerdir ?

Ulas24

Mesaj gönderen Ulas24 » Cum Eki 04, 2019 4:34 am

Physiker yazdı: Pzr Eyl 01, 2019 2:08 pm Ücünden de kabul alabilirsen eger TU Berlin tabiki daha iyi.
Kardeşim kimya mühendisliği için yüksek lisans şartları nelerdir ?