Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bu siteden danışmanlık almak istiyorum almış olan varmı.

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
sametbasli

Bu siteden danışmanlık almak istiyorum almış olan varmı.

Mesaj gönderen sametbasli » Cum Ağu 16, 2019 11:42 pm

Merhaba bu siteden danışmanlık alan varmı ? ve istanbulda şubesi varmı ? bilgisii olan yazarsa sevinirimmm

kubilayxahin

Re: Bu siteden danışmanlık almak istiyorum almış olan varmı.

Mesaj gönderen kubilayxahin » Cmt Ağu 17, 2019 12:51 am

Ben Almanya"ya gelmeden önce ve sonrasindaki 6 ay icin almistim. Türkiyede bir ofislerinin oldugunu sanmiyorum(ama emin de degilim.). Türkiyede yürütülmesi görece zor olan Ön Kabul basvurusu ya da dil okulu kaydi gibi islemleri bizzat onlar yapiyorlar. Toplanmasi gereken belgeleri listeliyorlar. Ayrica almanca motivasyon mektubunu ve CVni onlar hazirliyor.

deutschstudent.almanya@gmail.com Ama en iyisi senin birebir Gürkan Beyle görüsmen olur.

hakanmetn

Mesaj gönderen hakanmetn » Cmt Ağu 17, 2019 9:57 am

Bu sitede neredeyse herkes Gürkan Abi'den danışmanlık alıyor (Bende öyle). Ben şahsen çevremdeki herkese şiddetle öneriyorum. Pişman olmazsınız. Gerçekten de hakkıyla işlerini yapıyorlar.

Muhan

Mesaj gönderen Muhan » Cmt Ağu 17, 2019 4:45 pm

hakanmetn yazdı: Cmt Ağu 17, 2019 9:57 am Bu sitede neredeyse herkes Gürkan Abi'den danışmanlık alıyor (Bende öyle). Ben şahsen çevremdeki herkese şiddetle öneriyorum. Pişman olmazsınız. Gerçekten de hakkıyla işlerini yapıyorlar.
Merhaba yüksek lisans için okullarla birlikte ne kadarı buldu danışmanlık ücretiniz ve bir de parayı peşin mi yoksa yüksek lisans kabulünden önce belli miktar verip gerisini kabul aldıktan sonra mı ödüyorsunuz

hamit56

Mesaj gönderen hamit56 » Cmt Ağu 17, 2019 6:05 pm

Linkde sorulariniza cevap bulacaksınız

https://www.deutschstudent.com/egitim-danismanligi/

hakanmetn

Mesaj gönderen hakanmetn » Cmt Ağu 17, 2019 6:06 pm

Toplam hepsi yazıyor. 500 euro olarak.
İlk başta zaten okul başvuruları yapılana kadar evraklar felna hazırlanıyor. Okul başvuruları esnasında 125 euro yatırıyorsunuz. Zaten gereken talimatı Gürkan Bey yapıyor. Üniversite kabülünden sonra da geri kalan kısmı yatırıyorsunuz.
Yukarıda arkadaş en doğru bilgiyi vermiş. Siz direk oradan iletişime geçin, yardımcı olurlar size. İnternet sitesidir güven olmaz diye de düşünme dostum. Adana'da yım B1 sınavına giricem ÖSD de ve neredeyse çevremdeki herkes buradan danışmanlık alıyor.

Muhan

Mesaj gönderen Muhan » Pzr Ağu 18, 2019 9:24 am

hakanmetn yazdı: Cmt Ağu 17, 2019 6:06 pm Toplam hepsi yazıyor. 500 euro olarak.
İlk başta zaten okul başvuruları yapılana kadar evraklar felna hazırlanıyor. Okul başvuruları esnasında 125 euro yatırıyorsunuz. Zaten gereken talimatı Gürkan Bey yapıyor. Üniversite kabülünden sonra da geri kalan kısmı yatırıyorsunuz.
Yukarıda arkadaş en doğru bilgiyi vermiş. Siz direk oradan iletişime geçin, yardımcı olurlar size. İnternet sitesidir güven olmaz diye de düşünme dostum. Adana'da yım B1 sınavına giricem ÖSD de ve neredeyse çevremdeki herkes buradan danışmanlık alıyor.
Teşekkür ederim :) a