Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

İnformatik okumak için şartlar

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Vachtang

İnformatik okumak için şartlar

Mesaj gönderen Vachtang » Cum Ağu 02, 2019 6:04 pm

Merhabalar forumda yeniyim Türkiye'de İnşaat Müh. bölümünü kazandım Almanya'da İnformatik bölümü okumak istiyordum ve bu bölüme başvurdum Zulassung'umu aldım şimdi aklıma takılan soru
İnşaat mühendisliğine yerleştiğim için bana orada kayıt sırasında problem çıkarırlar mı ? yoksa kaydımı tamamlar bu sene okula başlar mıyım ?

dogakdm

Re: İnformatik okumak için şartlar

Mesaj gönderen dogakdm » Cum Ağu 02, 2019 7:04 pm

Vachtang yazdı: Cum Ağu 02, 2019 6:04 pm Merhabalar forumda yeniyim Türkiye'de İnşaat Müh. bölümünü kazandım Almanya'da İnformatik bölümü okumak istiyordum ve bu bölüme başvurdum Zulassung'umu aldım şimdi aklıma takılan soru
İnşaat mühendisliğine yerleştiğim için bana orada kayıt sırasında problem çıkarırlar mı ? yoksa kaydımı tamamlar bu sene okula başlar mıyım ?
Başvuru yapıp kabul aldıysan bence olmaz ama ikisi alakasız bölümler nasıl kabul verdiler ki?

Vachtang

Mesaj gönderen Vachtang » Cum Ağu 02, 2019 7:07 pm

dogakdm yazdı: Cum Ağu 02, 2019 7:04 pm Başvuru yapıp kabul aldıysan bence olmaz ama ikisi alakasız bölümler nasıl kabul verdiler ki?
teknik bölümler diyeceğim de informatik informatikwissenschaft olarak geçiyor kafama o takıldı 2 üniversiteden kabulüm var diğer başvurularımdan da şuana kadar redd yok

Vachtang

Mesaj gönderen Vachtang » Cum Ağu 02, 2019 9:54 pm

up up up up

TRueS

Mesaj gönderen TRueS » Cum Ağu 02, 2019 11:11 pm

Kabul almissin zaten, sorun ne?

Vachtang

Mesaj gönderen Vachtang » Cum Ağu 02, 2019 11:28 pm

TRueS yazdı: Cum Ağu 02, 2019 11:11 pm Kabul almissin zaten, sorun ne?
Sorum şu ben teknik bir bölüme yerleştim Türkiye'de (mühendislik ) ama informatikde informatikwissenschaft yazıyor kabul aldığım halde ben oraya kayıt için gittiğimde bir problem olur mu ?
fakülteler birbirini tutmuyor bakıldığında ayrıca cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ağu 03, 2019 12:45 am

Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kilitli