Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TUM Online Başvuru (Evidence of non-school activities)

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
amira

Re: TUM Online Başvuru (Evidence of non-school activities)

Mesaj gönderen amira » Sal Tem 09, 2019 1:32 pm

yuzigu yazdı: Sal Tem 09, 2019 11:45 am Kabul alan arkadaşları tebrik ediyorum. Onlara bir sorum olacak. TUM online'da gerekli belgeler tick olduktan kaç gün sonra sonuçları açıklandı?
Merhaba, benim sonucum 10 günde geldi(8 Nisan'da). Ama ben çok erken başvurmuştum(Mart Sonu). Mayıs başı/ortası gibi yapılan başvurular için hala ses çıkmadığını duydum. GradCafe'den takip edebilirsiniz. Bazen kabul alanlar yazıyorlar.

yclycl

Re: TUM Online Başvuru (Evidence of non-school activities)

Mesaj gönderen yclycl » Sal Eki 01, 2019 8:45 pm

zoltry yazdı: Sal May 14, 2019 6:25 pm Hocam yorumunuz icin cok tesekkurler. TUM a basvurmus birisini bulmusken hazir, bir soru daha sorabilir miyim acaba? Uni-assistten tarafima VPD belgesi geldi fakat mailden pdf yoluyla yolladilar. Kargoyla yollanacak belge ise resmen kayboldu. Acaba mailime gelen belgenin direk ciktisini alip yollasam problem olur mu? Sizin bu konuda tecrubeniz var mi acaba? Simdiden cok tesekkurler ve egitim hayatinizda basarilar dilerim.
Bu bilginin cevabını ben de arıyorum...