Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg-Essen Üniversitesi Başvuru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
uzay

Duisburg-Essen Üniversitesi Başvuru

Mesaj gönderen uzay » Sal Mar 12, 2019 11:32 pm

Almanaya'da bir üniversiteden kabulüm var fakat şu anda Duisburg-Essen Üniversitesine başvurmak istiyorum.
Önceden dil gereksinimlerini karşılayamadığım için başvuramamıştım şimdi ise dili halletim ve lisans için başvurmak istiyorum.
Üniversitenin internet sitesinde bulamadığım bir bilgi var. Üniversiteye de mailde attım, bekliyorum.
Ben şu anda Almanya'dayım, Uni-Assist ile başvurmam gerektiğini biliyorum fakat üniversiteye gidip direkt olarak evrakları elden verme ya da evrakları direkt olarak üniversiteye yollama gibi bir başvuru türü var mıdır?

Daha önceden başvuran veya yakın zamanda başvurmuş arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Kullanıcı avatarı
Mcgill

Re: Duisburg-Essen Üniversitesi Başvuru

Mesaj gönderen Mcgill » Çrş Mar 13, 2019 1:07 am

Dediğin başvuru türleri hakkında bilgim yok malesef.
Maili bekle gelen maili aynı konuda paylaş.Yardımcı olabilir arkadaşlar.

Kullanıcı avatarı
Mcgill

Mesaj gönderen Mcgill » Çrş Mar 13, 2019 1:08 am

Bu arada mail atalı kaç gün oldu?

uzay

Mesaj gönderen uzay » Prş Mar 14, 2019 11:55 pm

Mcgill yazdı: Çrş Mar 13, 2019 1:07 am Dediğin başvuru türleri hakkında bilgim yok malesef.
Maili bekle gelen maili aynı konuda paylaş.Yardımcı olabilir arkadaşlar.
Mail şu şekilde geldi:
"für einen deutschsprachigen Bachelorstudiengang müssen Sie sich über Uni-Assist bewerben."

Yani Almanca lisans derecesi okumak için Uni-Assist ile başvurmalısın dedi. Teşekkür ederim ilgi ve alakan için

hesopatrm

Mesaj gönderen hesopatrm » Pzr Mar 24, 2019 3:53 pm

uzay yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:55 pm Mail şu şekilde geldi:
"für einen deutschsprachigen Bachelorstudiengang müssen Sie sich über Uni-Assist bewerben."

Yani Almanca lisans derecesi okumak için Uni-Assist ile başvurmalısın dedi. Teşekkür ederim ilgi ve alakan için
Benim Duisburg-Essen üniversitesinden kabulum var bizzat yolladım belgeleri üni assistle uğraşmadan ama benim program ISE Bachelor.

OnurS

Mesaj gönderen OnurS » Sal Nis 05, 2022 6:39 pm

Merhabalar arkadaşlar inşaat mühendisliği master şartlı kabul başvurusu yapacağım . Başvuru yapan, kabul alan var mı ? Sistemi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 🙏