Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bewerbungstatus: Geprüft

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
cerenzung

Bewerbungstatus: Geprüft

Mesaj gönderen cerenzung » Çrş Oca 16, 2019 5:57 pm

Merhaba arkadaşlar,

Ben kit'e başvuru yaptım, master eğitimi için. Ve başvuru yaparken benden Modulhandbuch istedi lisans yaptığım üniversiteden onaylı, ve İngilizce. ben de üniversitenin sayfasında buldum ve o şekilde gönderdim. İngilizceydi belge. üstüne de linki yazdım şu şu siteden bulabilirsiniz bu belgeyi diye. üniversitenin sitesi işte. neyse o günden beri benim aklımda soru işaretiydi bu. gönderdim ama umarım sorun çıkarmazlar diye. bugün de kitin sitesinde başvurunun durumuna baktım, Geprüft yazıyor ve başvuru yaptığım fakülteye gönderilmiş. yanii sorum şu, böyle yazması belgenin kabul edildiği, bir sorun olmadığı anlamına mı geliyor?

Teşekkür ederim şimdiden.

Wolf123

Re: Bewerbungstatus: Geprüft

Mesaj gönderen Wolf123 » Çrş Oca 16, 2019 10:55 pm

Evet gönderdiğin belge kabul edilmiş. Fakültede ilgili hocaların ders içeriğini sayıp saymamasini veya varsa NC den dolayı başvuruların bitip başarı sıralaması yapılmasını bekliyor senin belgelerin. Zaten eğer bir terslik olsaydı KIT sana mail atıp durumu açıklar. Başvuru durumuna da eksik veya yanlış belge olarak girerdi

cerenzung

Re: Bewerbungstatus: Geprüft

Mesaj gönderen cerenzung » Çrş Oca 16, 2019 11:38 pm

Wolf123 yazdı: Çrş Oca 16, 2019 10:55 pm Evet gönderdiğin belge kabul edilmiş. Fakültede ilgili hocaların ders içeriğini sayıp saymamasini veya varsa NC den dolayı başvuruların bitip başarı sıralaması yapılmasını bekliyor senin belgelerin. Zaten eğer bir terslik olsaydı KIT sana mail atıp durumu açıklar. Başvuru durumuna da eksik veya yanlış belge olarak girerdi

Çok teşekkür ederim bunu duymaya ihtiyacım vardı.