Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

FOM HOCHSCHULE

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mad123

FOM HOCHSCHULE

Mesaj gönderen mad123 » Cmt Oca 05, 2019 8:53 pm

Arkadaşlar merhaba.Doğru yeremi açtım bilmiyorum.3 yıldır almanyada master yapma düşüncem vardı.Bir türlü kararlaştırıp başlayamadım.Hep erteledim.Denizciyim çalışıyorum.Eylül ayına başlamak istiyorum.Hamburg düşüncem var zaten diğer ünilere baktım baya bir kasıntı geldi diğerleri.Fom da okuyan varmı.Çalışan öğrenci istiyorlarmış.Detay verebilecek varmı acaba.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Re: FOM HOCHSCHULE

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Oca 06, 2019 4:15 am

Merhaba
hangi bölümde yüksek lisans yapmak istiyorsun ? FOM özel bir üniversite. Bölümüne göre degisiyor. 10-12.000 Euro toplam ücreti. Aylik 350 ila 450 Euro arasinda ödemeler seklinde yapilabilir.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

mad123

Re: FOM HOCHSCHULE

Mesaj gönderen mad123 » Sal Oca 08, 2019 5:08 pm

Merhaba.Teşekkürler cevap için.MBA düşünüyorum.Ücret totalde yaklaşık 14bin e geliyor baktığımda.İngilizce olanını düşünüyorum.B2 istiyor dil ingilizce için.Üniversite eğitimim %100 ingilizce idi ve 1 yıl hazırlık vardı.Bunu kabul ederlermi acaba bir mail atıp öğrenmem lazım yada bilginiz varmı sizin.Siz buradamı okuyorsunuz ? Sınava girip alabilirim b2 ama gemi çalışıyorum uluslararası.