Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Psikoloji master kabul şansı

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
convivencia

Psikoloji master kabul şansı

Mesaj gönderen convivencia » Pzt Kas 26, 2018 4:10 pm

Arkadaşlar merhaba,
Kabul durumları o sene başvuran öğrencilere göre yapılan sıralamaya göre belirleniyor biliyorum, belirsiz bir durum var. Bir burs programına kabul edildim ve bu kapsamda Avrupa'da bir ülkede yüksek lisansa başlayacağım. 2 ay içinde ülke seçimi yapacağım. Almanya'da İngilizce okumak istiyorum fakat kabul alabilir miyim emin değilim, bu sebeple başka bir ülke mi seçsem diye düşünmekteyim.
Kendi profilimden bahsedecek olursam, 3,16 ortalama ile psikoloji bölümünden mezun oldum. Daha önce Fransa'da Erasmus, Almanya'da da staj yaptım. 8 aylık da bir iş tecrübem var. Şu anda da hali hazırda nörokognitif psikoloji yüksek lisans öğrencisiyim. İngilizce dil belgesi konusunda sorun yok.

Şu okullara başvuru yapacağım:

LMU - Neurocognitive Psychology
FU Berlin - Social Cognitive Affective Neuroscience
RU Bochum - Cognitive Science
Bonn University - Neuroscience
Bremen University - Neuroscience

Bunların tamamından red gelme olasılığını merak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Psikoloji master kabul şansı

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 26, 2018 6:31 pm

Ilk cümlende kendin belirtmissin. O yüzden surdan su kadar oranin var demek biraz kahinlik olur. Basvuru yapip sonucu beklemekten baska yapacak birsey yok.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com