Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Assist Belgelerin işleme Alınma Süresi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
öyküzeynep

Uni Assist Belgelerin işleme Alınma Süresi

Mesaj gönderen öyküzeynep » Prş Tem 12, 2018 1:49 pm

Merhabalar, Uni Assist başvurularımı tamamladım, parayı da dün gönderdim (Almanya'dayım, dolayısıyla aynı gün hesaplarına geçmiştir diye düşünüyorum). Ancak sistemde hala para ödenmemiş ve başvurularım işleme alınmamış olarak gözüküyor. Bu süreç kaç gün sürüyor, sizlerin tecrübeleri nasıl oldu bu konuda?

tugce98

Re: Uni Assist Belgelerin işleme Alınma Süresi

Mesaj gönderen tugce98 » Prş Tem 12, 2018 5:14 pm

öyküzeynep yazdı: Prş Tem 12, 2018 1:49 pm Merhabalar, Uni Assist başvurularımı tamamladım, parayı da dün gönderdim (Almanya'dayım, dolayısıyla aynı gün hesaplarına geçmiştir diye düşünüyorum). Ancak sistemde hala para ödenmemiş ve başvurularım işleme alınmamış olarak gözüküyor. Bu süreç kaç gün sürüyor, sizlerin tecrübeleri nasıl oldu bu konuda?
bende geçen hafta yaptım sanırım 3 gün filan sürdü

Erswelle

Re: Uni Assist Belgelerin işleme Alınma Süresi

Mesaj gönderen Erswelle » Cum Tem 20, 2018 6:17 pm

Parayı yatırdıysan (özellikle Almanya'da) ertesi gün en geç hesaplarına geçiyor. Ama uni-assist yoğunluktan sayfada güncellemeyi geç yapıyor. yani parayı doğru hesaba gönderdiysen problem yoktur :)