Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Diploma Supplementimdeki Transkript

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
amsterdamer34

Diploma Supplementimdeki Transkript

Mesaj gönderen amsterdamer34 » Prş Haz 21, 2018 2:29 pm

Arkadaşlar merhaba forumu uzun süredir üyelik kullanmadan takip ediyorum, şuan yaşadığım bazı sorunlar sebebiyle üye olarak aranıza katılmaya ve sizden destek almaya ihtiyaç duydum. Öncelikle böyle değerli bilgi paylaşımları yaptığınız için teşekkür ederim. Kendi problemime gelecek olursak;

Uni-assist diploma supplementimden fotokopi çektirip onaylattığım transkripti kabul etmedi.
Nedeni ise, Konsoloslukta onaylattığım bu evrakta onlara gönderdiğim sayfada okuluma ait herhangi bir mühür veya imza yok. Gönderdiğim sayfa sadece 4 yıllık not dökümümü içermekte. İmza ve mühür supplementimin diğer sayfasında kaldığı için fotokopisini çektirip onaylatıp gönderme ihtiyacı duymamıştım. Ancak söylediğim sayfa konsoloslukta onaylandı orjinal diploma supplementimi gördükleri için.

Başına böyle birşey gelen veya bu konu hakkında bir önerisi olan varsa çok sevinirim.