Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

"Application Incomplete"

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
yevsey

"Application Incomplete"

Mesaj gönderen yevsey » Prş Haz 21, 2018 1:20 pm

Belgelerim Uni-Assist'e yaklaşık 10 gün önce ulaştı (kargo takipten görebildim), gerekli ücreti de ödemiştim. "Application Incomplete" olarak değişmiş Başvuru Durumu. Bununla alakalı benimle iletişime geçmelerini bekliyorum ama hiçbir şekilde bir haber yok. Ben şu noktada ne yapabilirim?

Kullanıcı avatarı
welly275

Re: "Application Incomplete"

Mesaj gönderen welly275 » Prş Haz 21, 2018 7:50 pm

sayfalarinda iletisim bilgileri vardir. ordan iletisime gecmeni tavsiye ederim. yapabiliyosan aslinda aramak en iyisi ama yapamiyosan digerlerinden birini denicen

yevsey

Mesaj gönderen yevsey » Çrş Haz 27, 2018 11:20 am

Hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Hattın düşmesi mümkün değil, eskaza düştüğünde de onlarca dakika bekleseniz dahi açan olmuyor. Fax bile çektim. Bu "Application Incomplete" orada duruyor iki haftayı geçik bir süredir ulaşan yok. Neden böyle bunlar?

baturcildam

Mesaj gönderen baturcildam » Çrş Haz 27, 2018 11:31 am

Eksik belge

yevsey

Mesaj gönderen yevsey » Çrş Haz 27, 2018 11:57 am

Eksik belge olduğunun farkındayım. Söz verdikleri şekilde geri dönüş yapmaları baya bir zamanı buluyor zannediyorum. İki haftayı geçti, benim de bir şekilde onlara ulaşarak çözmem de imkanlı durmuyor. Bir eksik belgenin tarafıma maille bildirilişi bu kadar zor olmamalı. Lanet olsun üniversitelerine de aracı kurumuna da.