Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universite Siegen ve Paderborn

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
yusufjosef

Re: Universite Siegen ve Paderborn

Mesaj gönderen yusufjosef » Pzt Eyl 02, 2019 3:56 pm

İzmir99 yazdı: Pzt Eyl 02, 2019 3:48 pm Hayır gerçekleştirmedim.27sinde yapılacak olan sınava örnek bir sınav arıyorum. Ama bulamadım.Siz bulabildiniz mi acaba ?
Ben de bulamadim,sadece genel tekrar yapiyorum grammatik ve kelime olarak.

Muhan

Mesaj gönderen Muhan » Prş Eyl 05, 2019 11:11 pm

Benimde 2.55 ortalamam var makine mühendisiyim goethe b1 sertifikam var. Fakat sorum şu ki bu üniversitelere başvuran arkadaşlara bu ortalamayla kabul alma oranım kaç oradaki arkadaşlarınızın girme ortalamasına göre değerlendirirseniz. Ayrıca bir sorum da şu ki b1 sertifikam b2 yaparsam şartlı kabul alınma oranım artarmı şimdiden teşekkürler.

erenahmet95

Mesaj gönderen erenahmet95 » Pzt Kas 25, 2019 12:31 pm

Siegen'e 2020 yaz dönemine inşaat mühendisliği master içn dil kursuna başvurmuştum. 3.49 agno ve TELC A2 belgem ile red aldım. Mail atmasam dönecekleri yoktu :D :D

Ne için red ettiklerini merak ettim açıkçası bir bilgi vermemişler. Başvuru belgesinde bir yeri mi hatalı doldurdum acaba bilsemde diğer başvurularda dikkat etsem :lol: :lol:

Muhendis

Mesaj gönderen Muhendis » Prş Ara 10, 2020 8:57 pm

Konuyu hortlatacağım ama Paderborn ve Siegen e başvuracağım yüksek lisans makine mühendisliği için. Ama sitelerine o kadar bakmama rağmen hangi belgeleri istediklerini anlamadım. Yardımcı olacak var mı

balirem

Mesaj gönderen balirem » Cum Oca 06, 2023 10:34 pm

Muhendis yazdı: Prş Ara 10, 2020 8:57 pm Konuyu hortlatacağım ama Paderborn ve Siegen e başvuracağım yüksek lisans makine mühendisliği için. Ama sitelerine o kadar bakmama rağmen hangi belgeleri istediklerini anlamadım. Yardımcı olacak var mı
Merhaba, bende master makine mühendisliği için başvuru hazırlık sürecindeyim. Siz Siegen'dan ve ya başka bir üniden kabul alabildiniz mi? Tecrübe ve deneyimlerinizi aktarabilirseniz çok mutlu olurum

62afc

Mesaj gönderen 62afc » Pzr Oca 08, 2023 11:12 pm

balirem yazdı: Cum Oca 06, 2023 10:34 pm Merhaba, bende master makine mühendisliği için başvuru hazırlık sürecindeyim. Siz Siegen'dan ve ya başka bir üniden kabul alabildiniz mi? Tecrübe ve deneyimlerinizi aktarabilirseniz çok mutlu olurum
merhaba, bende makine mühendisliği master için Paderborn üniversitesi'ne başvuracağım. daha önce başvuru yaptınız mı acaba siz?

balirem

Mesaj gönderen balirem » Pzt Oca 09, 2023 2:03 pm

62afc yazdı: Pzr Oca 08, 2023 11:12 pm merhaba, bende makine mühendisliği master için Paderborn üniversitesi'ne başvuracağım. daha önce başvuru yaptınız mı acaba siz?
merhaba hayır, yapmadım ben de henüz başvuru