Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Marburg Üniversitesin'de Dil Kursu Ve Yurt Hakkında Sorular

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
John Steinbeck

Marburg Üniversitesin'de Dil Kursu Ve Yurt Hakkında Sorular

Mesaj gönderen John Steinbeck » Pzr Kas 26, 2017 8:42 pm

Merhabalar, okulun sitesinde şartlı kabul için A2 istediklerini görebiliyorum fakat bir türlü dil kursu hakkında bilgi alamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz, fiyatları nedir vs. Bir linkler var ama Almanca :(
Bakın şu linkten bakıyorum ben; https://www.uni-marburg.de/en/studying/ ... quirements

Bu arada marburg studenwerk sitesinden yurtlara ulaşabiliyorum ama bir türlü fotoğraflarına ulaşamıyorum. Fakat Marburg'da da böyle yurtlar var mı ? Gerçekten bu yurtlar fotoğrafta görüldükleri gibiler mi ? Çünkü acayip iyi duruyorlar ve uygun fiyatları.

Würzburgdan örnek vereceğim;
https://www.studentenwerk-wuerzburg.de/ ... ences.html

Özellikle şu yurtlar;
Landsteinerstraße
Peter-Schneider-Straße
Özellikle bu; Zürnstraße 2

Crni

Re: Marburg Üniversitesin'de Dil Kursu Ve Yurt Hakkında Sorular

Mesaj gönderen Crni » Pzr Kas 26, 2017 11:11 pm

Yurtlarini gördüm/girdim okadarda güzel degil .. tuvalet duş ve mutfağı paylaşıyorsun
BAR MITZVAH

John Steinbeck

Mesaj gönderen John Steinbeck » Pzt Kas 27, 2017 12:09 am

Crni yazdı: Pzr Kas 26, 2017 11:11 pm Yurtlarini gördüm/girdim okadarda güzel degil .. tuvalet duş ve mutfağı paylaşıyorsun

John Steinbeck

Mesaj gönderen John Steinbeck » Pzt Kas 27, 2017 1:40 pm

Buradaki bilgileri okumustum hatta tum universitelerinin kini okumustum ki secimimi 6 universiteye indirmistim. Oradaki bilgiler guncel mi ? Mesela sitede basvururken a2 seviyesinde olun en azindan diyor fakat makalede a1 diyor