Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil Kursu Yüksek Lisans için

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
akerh

Dil Kursu Yüksek Lisans için

Mesaj gönderen akerh » Cmt Kas 18, 2017 1:29 am

Merhaba arkadaşlar , Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrensiyim . Almanya'da yüksek lisans yapmak istiyorum kendi bölümümle alakalı ingilizce pek bölüm bulamadığım icin Almanca'ya yöneldim , önerebilceğiniz A1'den başlayan Almanca dil kursu var mı ?
Teşekkür ederim

BirFacitas

Re: Dil Kursu Yüksek Lisans için

Mesaj gönderen BirFacitas » Cmt Kas 18, 2017 9:34 am

Merhaba
Hangi sehirde oturuyorsunuz bilmiyorum ama Goethe ye gidebilirsiniz.
Sizi birer kivilcim olarak gonderiyorum,alevler olarak geri donmelisiniz!
Mustafa Kemal ATATURK

akerh

Mesaj gönderen akerh » Pzr Kas 19, 2017 2:24 am

İstanbulda yaşıyorum ama burada gidip o kadar parayı vermektense Almanya'da gitmek daha mantıklı geliyor maliyeti biraz daha fazla olsada , konuşulduğu yerde dili öğrenmek daha mantıklı . Almanya 'da maliyeti ortalama önerebilceğiniz dil kursu varsa çok memnun olurum .

BirFacitas

Mesaj gönderen BirFacitas » Pzr Kas 19, 2017 12:23 pm

Orasi oyle tabiki ama Türkiyede de en azindan A2 seviyesine gelmeniz vize almaniz icin yardimci olur.Duisbirg,essen,dortmund,bochum bolgelerinde kurs genellikle daha ucuz oluyor.
Sizi birer kivilcim olarak gonderiyorum,alevler olarak geri donmelisiniz!
Mustafa Kemal ATATURK

seda.yldrm

Mesaj gönderen seda.yldrm » Pzt Kas 20, 2017 4:28 pm

akerh yazdı: Pzr Kas 19, 2017 2:24 am İstanbulda yaşıyorum ama burada gidip o kadar parayı vermektense Almanya'da gitmek daha mantıklı geliyor maliyeti biraz daha fazla olsada , konuşulduğu yerde dili öğrenmek daha mantıklı . Almanya 'da maliyeti ortalama önerebilceğiniz dil kursu varsa çok memnun olurum .
Merhaba öncelikle üniversiteden şartlı kabul aldınız mı? rheınland prevatshule dil kursumuza katılabilirsiniz. a1 den başlar c1 seviyesinde toplamda 5 kur tamamlamış olursunuz essende 1 kur 389 euro duisburg, köln, duesseldorf, dortmund ta 449 euro düşünüyorsanız buradan bana ulaşın. https://www.facebook.com/unitutorTurkey/?ref=bookmarks

akerh

Mesaj gönderen akerh » Sal Kas 21, 2017 1:28 am

Herhangi bir şartlı kabulum yok yalnızca dil okulu bakıyorum bitirdikten sonra başka üniversitelere yönelmeyi düşünüyorum başarılı olursam.

seda.yldrm

Mesaj gönderen seda.yldrm » Sal Kas 21, 2017 11:39 am

akerh yazdı: Sal Kas 21, 2017 1:28 am Herhangi bir şartlı kabulum yok yalnızca dil okulu bakıyorum bitirdikten sonra başka üniversitelere yönelmeyi düşünüyorum başarılı olursam.
Bizim kurslarımıza katılmak istersen http://unitutor.de/rheinland-privatschu ... d-enstitu/ buradan bakabilirsin yardımcı olmak isterim size eğer düşünürseniz bizim kursumuzu?

judavidx

Acillll lütfen

Mesaj gönderen judavidx » Sal Kas 21, 2017 2:49 pm

Merhabalar 6.5 aylık dil kursu vizesi .... Öğrenci vizesine çevrilir mi?? Bi sorun çıkar mı yoksa Türkiye ye dönüp yeni işlem mi yapmam gerekiyor? ??

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 21, 2017 5:42 pm

Normalde uzatilmiyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com