Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

B1 ile STK

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
zombiebat

Re: B1 ile STK

Mesaj gönderen zombiebat » Cum Eyl 08, 2017 3:56 pm

Crni yazdı: Pzt Ağu 07, 2017 5:43 pm hayir ondan degil babam istemedi orda okula gitmeyi, irkciligiyla meshur bir sehir... zorlanacagimi düsünmüs ki hakli :(
Tekrar merhaba Darmstadt'a başvururken 11 yıllık meslek lisesini mi seçeceğim (Açık lise mezunuyum) yoksa 12 yıllık normal liseyi mi? Açık lise diye bir seçenek yokta

Crni

Mesaj gönderen Crni » Cmt Eyl 16, 2017 7:41 pm

11 yıllığı seçeceksin
BAR MITZVAH

kgultekinn

Mesaj gönderen kgultekinn » Pzr Eyl 17, 2017 2:19 am

Crni yazdı: Çrş Ağu 02, 2017 12:28 am Stk icin sartli kabul diye bisey yok .. stk bittikten sonra tekrardan üniversteye basvuruyorsunuz .. eger gittiginzi stk'nin üniverstesine girmek istiyorsaniz belge yollamaniza gerek yok ... international office gidip bir imza vermeniz yeterli (ben lyle yaptim)
o zaman ben de kendi sorumu sorayım :D benim stk'ya gitmeme gerek yok. zaten burada lisans bitirdim. peki şartlı kabulü üniversiteler neye göre veriyor? tüm belgeleri toplayıp onlara yolladıktan sonra mı?

Crni

Mesaj gönderen Crni » Pzr Eyl 17, 2017 6:00 pm

dilbilgisi olmayınca tüm belgeleri toplayıp üniversiteye başvuru yapıyorsun , onlarda şartlı bir kabul yolluyor o şartta dil kursuna gitmen olacak heralde :D xD stkdan direkt üniversiteye geçtiğim için bu konuda fazla bilgi sahibi değilim yinede yalan olmasın :D başarılar..
BAR MITZVAH

light warrior

Mesaj gönderen light warrior » Pzr Oca 07, 2018 3:43 am

zombiebat yazdı: Pzt Tem 31, 2017 9:42 pm ing öğretmenliği kazanmıştım G kursuna başvurabilirim değil mi Germanistik seçip uniassist ten?
ingilizce ögretmenligi demisken, siz MArburg'a (ösym) ing. ögretmenligini kazanarak i basvurdunuz? Almanya'da nasil ingilizce Ögretmenligi okuyabiliriz, bunun hkkinda bir kac sorm var da :)