Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

MYO MEZUNU

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
azkarat

MYO MEZUNU

Mesaj gönderen azkarat » Prş Eki 08, 2009 4:34 pm

MERHABA ARKADASLAR BEN BU YIL YANI 2010 ITIBARI ILE MYO ELEKTRIK BOLUMUNDEN MEZUN OLUCAM.SIZE DANISMAK ISTEDIGIM
KONU LISANS EGITIMIME TR DE MI DEVAM EDEYIM YOKSA ALMANYADAMI.ALMANCAM SIFIR DERECESINDE ILGINIZ ICIN TESEKKURLER:)

alp22

MYO MEZUNU

Mesaj gönderen alp22 » Prş Eki 08, 2009 6:57 pm

lisans egitimine nerde devam edecegine sen karar vereceksin.burdakiler bu soruya ne diebilir ki:)ama basvurma sureciyle ilgili bilgi almak istiyorsan bence sitede arama motorunda istedigin konulari arat ya da tartisma forumlarina gir seni ilgilendiren basliklari oku.eksik kalan bir durum soz konusu olunca yardim eden olur.kal saglicakla

Alper Ayer

MYO MEZUNU

Mesaj gönderen Alper Ayer » Prş Eki 08, 2009 11:51 pm

valla ben illa almanya dedim ama okadar ugrastirici ve zor bir yolki inan hic kolay deil simdi bidaha dusunuyorumda burda dgs kazanip gitmedim bakalim hayirlisi girdik bir yola ama :)

demir

MYO MEZUNU

Mesaj gönderen demir » Cum Eki 09, 2009 1:39 am

yapacagin tek sey hem dgs ye calisacak basvurunu yapacaksin ayni zamanda buraya basvurunu yapacaksin on hazirliklarini yapacaksin. unutmaki rotasi belli olmayan gemi yol alamaz. plansiz insanogluda hicbirsey yapamaz... sen iki tarafa da hazirla kendini...