Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu vizesi cikmazsa

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mcclane159

Mesaj gönderen mcclane159 » Cum Nis 29, 2011 6:03 pm

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:
[quote]mcclane159 tarafindan yazilan metin:
bircok kisi almanya vizesiciktiktan sonra nerede kalacagim yurt vs diye sorular soruyorlar peki bunlar vizeye basvuru yaparken nerede kalacagini falan gostermiyorlarmi? yani gostertemek sartmi[/quote]

Merve\'nin dediklerine ek olarak ;
Bir cok kisi Turkiye\'deyken uni yurdlarinda kendilerine yer ayirttiriyorlar veya ev kiraliyorlar veya tanidiklarinda kaliyorlar.
Bazilari ise kalacagi yer olarak universite veya dil kursu adresini gosteriyorlar ,dil kursu bana yer ayarlayacak diyorlar ya da universite ile yazisiyorum yurt ayarlayacak diyorlar.[/quote]

tesekkur ederim yardiminiz icin

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Nis 29, 2011 6:04 pm

Rica ederiz.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

mcclane159

Mesaj gönderen mcclane159 » Cum Nis 29, 2011 6:04 pm

ben vizeye basvurmadan once ev kiralayip onu gostermeyi dusunuyordum ve vize cikana kadar vs 1-1.5 ay ev bos kalicak mecburen parasinida verecegim sizce boylemi yapayim yoksa dil kursu ayarlayacak deyip gitmeden 1 hafta onceden tanislarimiz araciligi ile evmi kiralasam .. birde kalacak yer gosterirsem vize alma sansim artarmi

mtopac68

Mesaj gönderen mtopac68 » Pzt Tem 13, 2015 3:49 pm

Arkadas okullardan sartli kabul alamazsam dil kursuna kaydolup vizeye oyle basvurmak istiyorum sizce nasil fikir? birde dil vizesi almak zor mu ? yani diger vize bas vurularina gore vize verme ihtimalleri dusukmu nedense oyle bir sey hatirliyorum. birde vizeye basvururke dil+ogrenci diye belirtmem gerekiyor mu? yoksa sadece dil vizesinemi basvurmam gerekiyor

Babilon44

Mesaj gönderen Babilon44 » Çrş Eki 12, 2016 12:02 am

[quote]mtopac68 tarafindan yazilan metin:

Arkadas okullardan sartli kabul alamazsam dil kursuna kaydolup vizeye oyle basvurmak istiyorum sizce nasil fikir? birde dil vizesi almak zor mu ? yani diger vize bas vurularina gore vize verme ihtimalleri dusukmu nedense oyle bir sey hatirliyorum. birde vizeye basvururke dil+ogrenci diye belirtmem gerekiyor mu? yoksa sadece dil vizesinemi basvurmam gerekiyor[/quote]bu soruyu cevaplayan yok mu ?
zafere giden yolda cekilen cile kutsaldir