Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bremen uni master basvurusu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
kguner

Mesaj gönderen kguner » Cmt Tem 11, 2015 3:05 pm

Arkadaslar aranizda bremen universitesine master basvurusunda bulunan var mi acaba? Ben oncelikle online olarak basvurdum yalniz uniden resmi bir mektup geldikten sonra da evraklari uniye gondermek gerekiyormus ama bana henuz bir mektup yada mail gelmedi. Bu resmi yazi online basvuru yapan herkese geliyor mu yoksa bir eleme yapiyolar mi? Bu konuda bilgisi olan varmi?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Tem 11, 2015 7:21 pm

Oyle bir eleme vs yok, online basvuru yapip uniye yolluyorsun evraklari.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

kguner

Mesaj gönderen kguner » Cmt Tem 11, 2015 7:25 pm

Uniye yollanacak fakat online basvuru esnasinda resmi mektup geldikten sonra evraklari uniye yollamam gerektigi yaziyor. Dediginiz gibi eleme yoksa o zaman biraz daha beklemem gerek sanirim resmi mektup gelmesi icin.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Tem 11, 2015 11:18 pm

hayir oyle birsey yok, direk online basvuru yapip evraklari yollayacaksin, 15 temmuza kadar evraklarin orda olmasi gerekiyor.
www.deutschstudent.com

kguner

Mesaj gönderen kguner » Pzr Tem 12, 2015 3:28 am

https://movein-uni-bremen.moveonnet.eu/ ... anguage=en
Burda da boyle yaziyor. Physiker yanlis anlama benide ama celiskide kaldim acikcasi. O zaman ben gondereyim yinede evraklari 15 temmuza az kaldi yetisir umarim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 12, 2015 2:33 pm

Yuksek lisans basvurularini zaten direk fakulte uzerinden yapiyorsun, simdiye kadar cok basvuru yaptim Bremen e ve kabuller aldim bu sekilde.
www.deutschstudent.com

kguner

Mesaj gönderen kguner » Pzr Tem 12, 2015 3:41 pm

Peki anladim. Bende mektup gelecek diye bekledim yollamadim evraklari. Simdi de 3 gun kaldi 15 temmuza 3 gun icinde ulastirabilir miyim acaba evraklari. Postayla yollasam ulasir mi 3 gun icinde acaba.

kguner

Mesaj gönderen kguner » Cum Tem 17, 2015 3:52 pm

Physiker, dedigin gibi ben evraklari gonderdim ama okula da mail atmistim evraklari gondereyim mi diye. Bana kabul mektubu geldikten sonra evraklari gondermemi soylediler. Basvuru sistemi degismis galiba. Simdi sadece online basvuru uzerinden degerlendirme yapacaklar galiba. Simdi beklemedeyim sartli kabul alabilirim insallah.