Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kabul almak

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
madchen

Kabul almak

Mesaj gönderen madchen » Pzt Oca 19, 2015 12:36 am

Arkadaslar hepinize merhaba
Ben marmarada wirtschaftsinformatik okuyorum ama hazirligi gecemedim. Bu yuzden almanyada bir okuldan kabul almak istiyorum kendi bolumumu orada okumak istiyorum. Bunu yapablir miyim? Bunu yaparken kyk\'dan aldigim burs kesilir mi? Burda hazirlik sinavini atlayip 1. sinifa baslamadan gidip orda baslamak istiyorum boyle bisey mumkun olur mu? Lutfen bilgisi olan birileri bana yardimci olsun yol gostersin. Simdiden tesekkurler

atalayx6

Kabul almak

Mesaj gönderen atalayx6 » Pzt Oca 19, 2015 1:31 am

Benim hazirlik transkript notum B. BEN bile korkuyorum dusuk bulurlar mi acaba diye.
Ama sen hazirlikta kaldin sanirim.
Bir sormak lazim ne diyim bilemedim simdi..
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..

GK

Kabul almak

Mesaj gönderen GK » Pzt Oca 19, 2015 10:31 am

okul degistigin an bursun iptal olur.
ek olarakta okul kabulu ve vizeyi alirsan tabikide buraya gelip okuyabilirsin.

ismail123

Kabul almak

Mesaj gönderen ismail123 » Sal Oca 20, 2015 4:16 pm

selam arkadaslarr ben almanya esssen universitesinden kabul belgemi aldim ve bir dil kursuna yazildim.ankaraya konsolosluguna gittim ve vize icin basvurdum fakat alman bloke formunu orta onaylattip doche bankasina yolladim vize basvurusunda bloke hesapiminin doch bankasinda onaylana kadarr vizemi bekletirlermi sonuc ne olabilirr cok endise duyuyorum ve vize sonucu ne olur diye ayri yeten benden bir almanca bilgin varmi yada almanca ogrendiyinee dair turkiyede bir belgen varmi dedilerr ve yok isee vizeen zor gelir dedilerr ben su an cok zor durumdayimm almanca belgemm olmadigi icin a1 ve dahayuksek birv belge olmadigindan dolayi bir sorun cikarmi yadaa bu belge olmadan vizeee verme sanslariii varmiiiiii

ismail123

Kabul almak

Mesaj gönderen ismail123 » Sal Oca 20, 2015 4:18 pm

lutfen bilgilendirmenizi istiyorumm simdiden tessekur ederimmm

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kabul almak

Mesaj gönderen Physiker » Sal Oca 20, 2015 6:15 pm

Deutsche banka havaleyi yaptinmi peki? vizen cikip cikmayacagini bilemeyiz tabiki.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com