Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

halkla iliskiler bolumu veya yakin bolum uzerinden almanca bilmeden sartli kabul alabilecegim univer

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
milker

halkla iliskiler bolumu veya yakin bolum uzerinden almanca bilmeden sartli kabul alabilecegim univer

Mesaj gönderen milker » Prş Tem 11, 2013 1:02 pm

halkla iliskiler bolumu veya yakin bolum uzerinden almanca bilmeden sartli kabul alabilecegim universiteler hangileri ?
basliktada belirttigim gibi almancam yok turkiyeden ozel bi universiteden halkla iliskiler bolumu kazandiktan sonra almanyada hangi universitelere ve hangi bolumlere almanca bilmeden sartli basvuru yapabilirim ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Tem 11, 2013 6:04 pm

offentliche verwaltung, politikwissenschaften vs. gibi bolumler.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

yakuza

Mesaj gönderen yakuza » Prş Tem 11, 2013 9:39 pm

bende kamu yonetimi 3. sinifindayken basvuru yaptim...politikwissenchaft a uni duisburg essene...bana bu bolumu okuyamayacagimi gosten bi sonuc gosterdiler...bir dahaki basvuruyu betriebwirtschaft a yaptim winter semestere zulasung aldim...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Tem 12, 2013 12:10 am

Yakuza, kamu yonetimi okuyan bir arkadasa 2 yil once kabul almistim ve hatta bugun dsh sini kazanmis geldi kayit islemlerini yaptik duisburg essen e. Bir hata olmus.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

milker

Mesaj gönderen milker » Cmt Tem 13, 2013 1:13 am

peki ben hangi bolume kabul alabilirim ?