Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Basvuru Formu Dolduranlar

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
matrix19

Mesaj gönderen matrix19 » Pzt Ara 31, 2012 12:40 am

bircok universitenin basvuru formu buna benzer. Aramizda dolduranlar vardir diye dusundum. bu bolumu nasil dolduracagiz?
[img]http://b1212.hizliresim.com/14/z/hh380.png[/img]

gate of hades

Mesaj gönderen gate of hades » Sal Oca 01, 2013 10:03 pm

matrix bak kardesim sana izah ediyim oncelikle sen ne egitimi almak istiyorsun onu bi yaz buraya master mi lisans mi ornek ? hangi program sonra okumak istedigin bolumu soylersen yardimci olabilirim kisaca soyle anlatiyim 1st major subject/
degree course : yazan bolume universitede okumak istedigin programi yaziyosun ornek: tarih bolumu Geschichte. diye sonra okulun sitesine gir ve yandaki Semester: bolumune somester suresini yaz ornek 6 semester suresi 6 yaziyosun. bolum ve programlara gore degisir ama okulun sitesinde yazar.
altina atliyorum 2nd major yazan yere altarnatif bi bolum yazma sansin var yani tarih yazdin okumak istedigin 1. kisma 2 ye makina muhendisligi yazabilirsin 2nd major olan kisima yine ayni sekil yanina somester sayisini yaziyosun ormek 4,6 sonraki altta kalan kisma tercih ettigin program yani atiyorum master icin basvuruyosun master\'s i isaretliyosun lisansa basvuruyosan Bachelor’s i isaretliyosun bukadar.
alttaki kutucugada 1. de ne yaptiysan aynisini geciriyosun ordada ayni islemler sen sadece 1 bolume yerlesmek istiyosan sadece 1 bolum yaziyosun altarnetif baska bi program 1 de tercih ettigim bolume yerlesemem garanti olsun baska bir bolum daha yaziyim diyosan 2. bi program yazabilirsin mantik bu iste kisaca
.

matrix19

Mesaj gönderen matrix19 » Çrş Oca 02, 2013 2:17 pm

hmm eyvallah emreygt.. 1.2 olan bolume yine aynisini yaz demissin.ben burayi anlamamistim.1. de zaten 2. istegimizi yaziyoruz niye tekrar yazalimki diyordum. sende aciklamissin tesekkur ederim