Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DİL KURSU BAŞLANGICI VE SÜRESİ

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
okuyucu

DİL KURSU BAŞLANGICI VE SÜRESİ

Mesaj gönderen okuyucu » Cum Tem 14, 2017 3:01 pm

Cevap verecek kimse yokmu ayrıca siteye yeni giriyorum ve tam anlamıyla nasıl kullanılacağına çözmeye çalışıyorum mesaj ve cevap yazma konularında, menüleri bulmakta zorlanıyorum.

mcagdaskutlu

Re: DİL KURSU BAŞLANGICI VE SÜRESİ

Mesaj gönderen mcagdaskutlu » Cum Tem 21, 2017 2:44 pm

Buyur dostum yardımcı olabilir isem ne mutlu?

okuyucu

Mesaj gönderen okuyucu » Cum Tem 21, 2017 3:41 pm

Yerleştirmeler belli olduktan sonra başvuru yapılıp şartlı kabul gelirse ve vizeden de geçtiğimiz taktirde dil kursuna en erken ne zaman başlayabiliriz. Şuan A2.1 e gidiyorum ağustos için A2.2 kaydımı yaptırdım muhtemelen Eylül ayında da B1.1 Gideceğim Eylül sonu B1 bitmiş olur. Bu durumda en erken dil kurusuna ne zaman başlayabilirim ve dil kursu bu durumda kaç ay sürer

turgutoz

Mesaj gönderen turgutoz » Cum Tem 21, 2017 4:03 pm

Bu konuyla ilgili benim de bir sorum olacak. Eylül ayının ortasında Almanya'ya gidiyorum İngilizce bölüm için ama orada Almanca kursu da alacağım. Gitmeden burada A1.1 almak istedim fakat ne Goethe'de ne de diğer güvenilir kurslarda uygun tarihlerde bir kurs bulamadım. Bu konuyla ilgili bir önerisi olan var mıdır? En azından Ağustos'un başından Eylül ortasına kadar gidebileceğim bir yer önerebilir misiniz?

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Cmt Tem 22, 2017 12:51 am

Kabul alirsan bir üniversiteden ve üniversitenin kendi bünyesinde hazirlik kursu varsa genelde ekim ortalari gibi baslar. Baska özel bir kursa gidecek olursan her zaman kurs bulursun.

okuyucu

Mesaj gönderen okuyucu » Sal Tem 25, 2017 11:42 am

Bu durumda dil kursu ne kadar sürer ve üniversite 1 ci sınıfa ne zaman başlayabilirim