Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Clausthalda yaşam

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Smail.erkan

Clausthalda yaşam

Mesaj gönderen Smail.erkan » Çrş Mar 08, 2017 4:05 pm

Arkadaşlar Clausthala gelecekleri bilgilendireyim diye bu konuyu açtım. Öncelikle dil kursundan başlıyalım çok ilgisizlee dersler leş gibi harabe gibi bi binada ders veriyolar mariaspring diye.
Clausthal sessiz sakin 10 bin nüfuslu 1 ana caddesi olan, bol bol suriyeli iranli afgan pakistan cinli goreceginiz alman hic goremiyceginiz bi yer ha sadece ders calismak icin ideal bi kac tane türk hoca var bi bayan hoca cok havalı kendini bise saniyor bende türktür yardim eder diye gittim bi kovmadigi kaldi. Neyse onun haricinde oksijeni bol havasi soguk bi yer. Bi kac pub 2 yemek yenecek yer 3-4
Marketi var. Gezmek icinse goslara gitmek gerekiyor 40 dakka suruyor ordan trenle hannover 3 saar suruyor ordan istediginiz yere ucabilirsiniz yani konum olarakda iyi bi yer degil. Bunlar göz önünde bulundurun ben yandım siz yanmayın herkese iyi günler...