Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Univ kabul hakkında

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Canerakbas1905

Univ kabul hakkında

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Cmt Ara 24, 2016 10:07 pm

Arkadaşlar benim TU Clausthalden şartlı kabulum var ama ben TU Darmstadta geçmek istiyorum dil kursumu verdikten sonra. LYS puanım 360 okul puanım 81 ve testdafımı iyi bir derece ile alırsam darmstadttan kabul alabilirmiyim ? Yani bu universite kolay kabul veriyor mu ? Şimdiden teşekkürler

Yolcu97

Re: Univ kabul hakkında

Mesaj gönderen Yolcu97 » Cmt Ara 24, 2016 11:14 pm

Okulun sitesinde yazar ne ile aldigi .
NC puanina göreyse hesapla.bak .ama girersin benim düsüncem...Zaten sartli kabül aldigin üni de okumak zorunda degilsin...dili verdikten sonra istedigin okula kayit yaparsin

Canerakbas1905

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Cmt Ara 24, 2016 11:32 pm

Yolcu97 yazdı:Okulun sitesinde yazar ne ile aldigi .
NC puanina göreyse hesapla.bak .ama girersin benim düsüncem...Zaten sartli kabül aldigin üni de okumak zorunda degilsin...dili verdikten sonra istedigin okula kayit yaparsin
aynen darmstadtı düşünüyorum bende gitmeyi ama testdafı verdigimde acaba tarihleri felan kaçırırmıyım diye korkuyorum. Şöyle bi şey yapabilirmiyim ? mesela testdafı versem darmstadta basvursam o sırada clausthalde okumaya devam edebilirmiyim ?

Yolcu97

Mesaj gönderen Yolcu97 » Pzr Ara 25, 2016 1:09 am

Canerakbas1905 yazdı:aynen darmstadtı düşünüyorum bende gitmeyi ama testdafı verdigimde acaba tarihleri felan kaçırırmıyım diye korkuyorum. Şöyle bi şey yapabilirmiyim ? mesela testdafı versem darmstadta basvursam o sırada clausthalde okumaya devam edebilirmiyim ?
Okul değistirme o şekilde olurmu bilemiyorum...Bilen biri varsa bizi aydınlatsin ama benim dusuncem birine baslandigina digerine geciş olmaz.