Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesap para havalesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Yavuzhan

Bloke hesap para havalesi

Mesaj gönderen Yavuzhan » Sal Nis 25, 2017 7:44 pm

Merhaba arkadaslar
Bugun bloke hesap ucretini yatirmak istiyordum ancak havale ucreti icin 400 usd istediler.Isbank tan gelen mailde 15euro gerekiyor deniliyordu.farkli subeden de denedim yine 400 usd diyorlar.Basina daha once bu tarz bir sey gelen var mi? Yarin Isbank AG yi arayacagim.

herr_sieben

Re: Bloke hesap para havalesi

Mesaj gönderen herr_sieben » Sal Nis 25, 2017 8:08 pm

türkiyede iş bank hesap ac oradan kendi hesabına aktar belki daha az ödersin normal de 180 200 arsı tutuyor yani kesimler

Yavuzhan

Mesaj gönderen Yavuzhan » Sal Nis 25, 2017 10:39 pm

Tesekkurler.Siz ne kadar odemistiniz havale icin ?

herr_sieben

Mesaj gönderen herr_sieben » Çrş Nis 26, 2017 12:46 am

40 euro falandı hersey içinde tabiki

Makineci

Mesaj gönderen Makineci » Prş Nis 27, 2017 9:39 am

Yavuzhan yazdı:Tesekkurler.Siz ne kadar odemistiniz havale icin ?
Merhaba son durum nedir acaba halledebildinizmi uygun ücrete

Yavuzhan

Mesaj gönderen Yavuzhan » Prş Nis 27, 2017 4:45 pm

Makineci yazdı:Merhaba son durum nedir acaba halledebildinizmi uygun ücrete
Evet halledebildim 120 tl tuttu.Is bankasindan yolladim

Makineci

Mesaj gönderen Makineci » Prş Nis 27, 2017 5:14 pm

Yavuzhan yazdı:Evet halledebildim 120 tl tuttu.Is bankasindan yolladim
Herr_sieben ın dedigi gibimi yaptiniz ?

Yavuzhan

Mesaj gönderen Yavuzhan » Prş Nis 27, 2017 6:24 pm

Makineci yazdı:Herr_sieben ın dedigi gibimi yaptiniz ?
Yok direk mudurle konustum.Onlar havale formlarini ayarladilar.Normal havale yapar gibi yolladik

Makineci

Mesaj gönderen Makineci » Prş Nis 27, 2017 7:46 pm

Yavuzhan yazdı:Yok direk mudurle konustum.Onlar havale formlarini ayarladilar.Normal havale yapar gibi yolladik
Tesekkurler

Lopster

Mesaj gönderen Lopster » Pzr May 07, 2017 9:09 am

Yavuzhan yazdı:Yok direk mudurle konustum.Onlar havale formlarini ayarladilar.Normal havale yapar gibi yolladik

Dostum doldurttuğu formu tarif etme şansın var mı ? Üstünde yurtdışı döviz transferi falan yazıyordu yanlış hatırlamıyosam,sende de öyle miydi ? Benim ücret 49$ çıktı ayrıyeten

Yavuzhan

Mesaj gönderen Yavuzhan » Pzr May 07, 2017 11:49 am

Lopster yazdı:Dostum doldurttuğu formu tarif etme şansın var mı ? Üstünde yurtdışı döviz transferi falan yazıyordu yanlış hatırlamıyosam,sende de öyle miydi ? Benim ücret 49$ çıktı ayrıyeten
Dostum tek bir kagidin on yuzunde gonderici ve alici bilgileri var.Baslikta ne yaziyodu hatirlamiyorum.Sanirim subedeb subeye degisebiliyor fiyatlar.

Lopster

Mesaj gönderen Lopster » Pzr May 07, 2017 1:06 pm

Yavuzhan yazdı:Dostum tek bir kagidin on yuzunde gonderici ve alici bilgileri var.Baslikta ne yaziyodu hatirlamiyorum.Sanirim subedeb subeye degisebiliyor fiyatlar.

Benim belge 2 sayfaydı da ,sanırım farklıydı ikimizin.Bir de senin belgede muhbir bankalar ve aracı kurumlardan alınan komisyon glndericiye aittir gibisinden bir ifade yer alıyor muydu ? Adamlar aracı kurumlar para kesintisi yapabilir haberin olsun dedi,emin olamadan göndermek istemedim bende şüpheye düştüm

Yavuzhan

Mesaj gönderen Yavuzhan » Pzr May 07, 2017 2:01 pm

Lopster yazdı:Benim belge 2 sayfaydı da ,sanırım farklıydı ikimizin.Bir de senin belgede muhbir bankalar ve aracı kurumlardan alınan komisyon glndericiye aittir gibisinden bir ifade yer alıyor muydu ? Adamlar aracı kurumlar para kesintisi yapabilir haberin olsun dedi,emin olamadan göndermek istemedim bende şüpheye düştüm
O kadar iyi incelemedim belgeyi zaten ben doldurmadim mudur doldurmustu.Ama araci kurumlar para kesintisi yapabilir ibaresi dogrudur.Zaten bankacilarda bu isi bilmiyor,parayi gondermek icin atmadigim takla kalmadi.Sadece isleri millete kredi karti verip esnafin girtlagina basmak.O yuzden mumkunse en yetkili kisiyi bulup ona durumu arz edin.Garanti bankasida uygun fiyatli gonderim yapiyormus diye duyum almistim olmazsa oraya da sorabilirsiniz.