Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Arkadaşlar Acill yardım lütfen

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
amy11

Arkadaşlar Acill yardım lütfen

Mesaj gönderen amy11 » Prş Mar 23, 2017 3:21 pm

Almanya vize başvurum,

Vize geçerlilik süresi bitiminden önce üye devlet topraklarından ayrılma niyetinde olduğunuz tespit edilememiştir gerekçesi ile red edilmiş dil kursu içiin basvurmustum schengen vizesine dil kursum 77 gün oldugu ıcın schenge basvurdum boyle bır durum başına gelen var mı ne yapmalıyım lütfen yardım edin.?

fuatbaslik

Re: Arkadaşlar Acill yardım lütfen

Mesaj gönderen fuatbaslik » Prş Mar 23, 2017 4:03 pm

amy11 yazdı:Almanya vize başvurum,

Vize geçerlilik süresi bitiminden önce üye devlet topraklarından ayrılma niyetinde olduğunuz tespit edilememiştir gerekçesi ile red edilmiş dil kursu içiin basvurmustum schengen vizesine dil kursum 77 gün oldugu ıcın schenge basvurdum boyle bır durum başına gelen var mı ne yapmalıyım lütfen yardım edin.?
Vize başvurun malesef red edilmiş.. Geri döneceğine ikna edememişsin konsolosluğu :/

podolski1905

Mesaj gönderen podolski1905 » Prş Mar 23, 2017 10:01 pm

ya itiraz dilekcesi yazmalısın yada en bastan bidaha bir basvuru yapmalısın. İki türlüde biraz zaman alacaktır. Ama dilekce yazarken cok mantıklı sebepler vererek yazmalısın üstüne itiraz dilekcende reddedilirse kötü olur

amy11

Mesaj gönderen amy11 » Cum Mar 24, 2017 12:25 pm

Konsloslugu geri donecegime nasil ikna edebilirim arkadaslar niyetim gercekten donup buradaki bir alman firmasina basvurmak

fuatbaslik

Mesaj gönderen fuatbaslik » Pzt Mar 27, 2017 12:13 am

amy11 yazdı:Konsloslugu geri donecegime nasil ikna edebilirim arkadaslar niyetim gercekten donup buradaki bir alman firmasina basvurmak
Daha önce yurt dışı deneyiminiz var mı ? Hiç yurt dışına çıkmış mıydınız ? Hangi belgelerle başvurduğunu açıklarsan yardımcı olabilirim.

Kilitli