Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sponsor olacak kisinin banka hesabi yok.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
retro

Sponsor olacak kisinin banka hesabi yok.

Mesaj gönderen retro » Prş Oca 19, 2017 4:38 pm

1 aylik dil kursu icin schenge basvuracagim. Bugum randevum vardi gittim ogrenci oldugum icin babamin yada annemin sponsor olmasi gerekiyormus. Fakat babam maasini elden aliyor banka hesabinda 10tl gibi bir para var. Benim banka hesabimda 8000tl para var. Ama sponsorunda banka dokumani istendi. Bu kisimi nasil halledecegim?

Kullanıcı avatarı
welly275

Re: Sponsor olacak kisinin banka hesabi yok.

Mesaj gönderen welly275 » Prş Oca 19, 2017 5:04 pm

Maas bordrosunu götürmüs müydün?

retro

Mesaj gönderen retro » Prş Oca 19, 2017 5:46 pm

Sponsora ait hicbirsey goturmedim cunku oyle birseyden haberim yoktu. Dilekce bile yoktu yani. Bugun idatadan 4a dokumu maas bordrosu isverenden alinmasi gereken belge ve banka dokumu istendi. Ama iste bankada parasi yok. Bu arada babam asgari ucretli calisan bu yuzden vizede sorun cikarirlarmi

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Prş Oca 19, 2017 8:43 pm

bankada hesabi yoksa su saatten sonra bisey yapamazsin zaten. en az 3 aylik hesaba para yattigini gösteren hesap özeti isterler.

isyerinden paranin elden verildigine dair yazi alin. harhangi bir bankada da hesabi olmadigini söyleyip, onlarin insafina birakicaksin olayi. baska cözümün yok.