Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Özgeçmiş CV Hakkında!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
hezarfen

Özgeçmiş CV Hakkında!

Mesaj gönderen hezarfen » Prş Oca 19, 2017 3:54 pm

Merhabalar foruma bir hafta önce kaydolmuştum. Uzun süredirde takip ediyorum. Çok düzel bir topluluk burası.
Şimdi benim sormak istediğim bir şey olacak. Belki benim gibi bir çok arkadaşın kafasını kurcalıyordur. Bu sebeple dile getirmek istedim.
CV'nin vizedeki önemini merak ediyorum.Vize görüşmesinde CV gerekli mi? Üniversitede CV'siz olmaz mı?
Benim CV'ye geçirebileceğim pek bir başarı hikayem yok. Sadece eğitim hayatı ve hobiler var. Bu sebeple red alınabilir mi? CV için tavsiyeleriniz var mı?
Birde ben almanyaya Lisans için gideceğim. Lisans ve master başvurularında CV konusundaki tutumları farklı mı?

duisburger

Re: Özgeçmiş CV Hakkında!

Mesaj gönderen duisburger » Cmt Oca 21, 2017 12:48 pm

Cv ye basari hikayesi aktarilmaz zaten, hangi yillarda hangi okula gittigini vs yazacaksin ve bildigim kadariyla CV sart vize basvurusunda.

kiss25

Re: Özgeçmiş CV Hakkında!

Mesaj gönderen kiss25 » Cmt Oca 21, 2017 8:48 pm

Cv me sadece okudugum okullra baslangic tarihlerimi ve gittigim okullarin isimlerini , bir de hobilerimi yazdım. Basari oykuleri motivasyon mektubuna yaziliyor diye biliyorum
Arkadaslar ben erkegim =)