Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TH Ingolstadt Başvuru Sorunu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
enes0

TH Ingolstadt Başvuru Sorunu

Mesaj gönderen enes0 » Cum Mar 24, 2017 1:28 pm

Merhaba, arkadaşlar. Önümüzdeki kış dönemi için Almanya'da İngilizce eğitim veren bir bölümde eğitim almak istiyorum. Gözüme TH Ingolstadt'ı kestirdim, Engineering and Management bölümü İngilizce imiş. Fakat şöyle bir sorunumuz var, 15 Temmuz başvuru kapanış süresi. Ben ise Ağustos'un ortalarında tercih sonuçlarımı almış olacağım. 11 Temmuz'da ise sınav sonucum elime gelmiş olacak ama adamlar tercih sonucu istiyor sanırım.

Bu durumu aşmak için bir mail yazdım fakat maili okumadan direk cevap vermişler sanırım. Bölüm hakkında bilgi veriyorlar, işte kaç semester dili nedir başvuru şartları nedir falan. Benim soruma cevap yok. Bu durumdan kurtulmanın ve başvuru yapmanın bir yolu var mıdır? Diğer kış dönemini beklemek istemiyorum. Başka İngilizce mühendislik bölümü olan okul var mı? Gönlüm Ingolstadt'ta ama olmazsa mecburen başka alanlara yönleneceğim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: TH Ingolstadt Başvuru Sorunu

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Mar 25, 2017 1:30 pm

TH Ingolstadt uni assist üzerinden aliyor basvurulari. Yani lys tercih sonucu olmadan basvuru kabul etmezler.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

enes0

Mesaj gönderen enes0 » Pzr Mar 26, 2017 12:24 am

Physiker yazdı:TH Ingolstadt uni assist üzerinden aliyor basvurulari. Yani lys tercih sonucu olmadan basvuru kabul etmezler.
Peki İngilizce mühendislik adına başka alternatifimiz var mı?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Mar 27, 2017 1:15 am

Durum hepsinde ayni.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com